OPERATOR MASZYN

3 000,00 zł

umowa o pracę

Miejsce pracy: Złotoryja

(K/M)

Główne zadania:

· obsługa maszyn: piła Kasto i/lub lasera i/lub plazmy i/lub CNC oraz urządzeń produkcyjnych, m.in.: nożyc uniwersalnych i gilotynowych, piły taśmowej ręcznej, szlifierki, wiertarki itp.;
· bieżąca kontrola pracy maszyny,
· kontrola wyrobu zgodnie z Planem kontroli,
· obsługa narzędzi pomiarowych właściwych dla stanowiska, produktu i operacji,
· staranna realizacji powierzonych zadań.

Wymagania

Oczekujemy:

* umiejętności czytania rysunku technicznego,

* doświadczenie w pracy w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych - mile widziane

* zaangazowanie i dokładność podczas wykonywania zadań,

* gotowość do pracy w systemie zmianowym,

* mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,

Oferujemy

Oferujemy:

* prywatną opiekę medyczną MEDICOVER,

* Ubezpieczenie grupowe,

* bonus relokacyjny,

* program poleceń pracowniczych,

* atrakcyjne wynagrodzenie.

Klauzule informacyjne

Prosimy przesłać nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Złotoryi w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak niezbędnym wymogiem dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Administratora. Aby wycofać zgodę, wystarczy wysłać odpowiednią informację na adres e-mail: aplikacja/małpa/schneider-logistics.pl. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.

Jeśli chcesz abyśmy zachowali Twoje CV dla potrzeb kolejnych rekrutacji do CV dołącz poniższą zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Złotoryi w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Złotoryi.

Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest firma:

Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. sp. k.

ul. Krzywoustego 39

59-500 Złotoryja

Mają Państwo prawo do aktualizacji swoich danych lub wycofania zgody na przetwarzanie danych w naszej bazie.

Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 766

nr ogłoszenia: 2753